На Позняках, Осокорках та Харківському масивах з’являться нові маршрути автобусів і трамваїв

13 Вересня 2014 08:58
zthata.com.ua

zthata.com.ua

Міська влада почала розробку нової схеми мережі міського пасажирського транспорту на житлових масивах Позняки, Осокорки та Харківський. Про це повідомив радник голови КМДА з питань транспорту Олександр Кава.

“Нова транспортна схема для цього району буде передбачати впровадження нових автобусних маршрутів з автобусами великої та особливо великої місткості для швидкого перевезення пасажирів з житлових масивів до станцій метрополітену”, – зазначив він.

Олександр Кава пояснив, що великі житлові масиви в Дарницькому районі міста, які почали інтенсивно забудовувати в 90-ті роки, зараз не мають якісної мережі наземного громадського транспорту, яка б забезпечила такі перевезення.

За словами радника мера, маршрути наземного транспорту, що працюють в цих мікрорайонах, не дозволяють швидко і зручно дістатися з житлових масивів до станцій метрополітену, тому багато жителів змушені йти пішки кілька кілометрів до метрополітену.

Крім того, опрацьовується питання проектування та будівництва нових трамвайних ліній: на вулиці Ревуцького від вулиці Анни Ахматової до вулиці Привокзальної та на вулиці Анни Ахматової та Дніпровської набережної до станції метро “Осокорки”.

“Нові лінії нададуть можливість впровадити напівшвидкісні маршрути трамваїв від станцій метро “Осокорки” і “Позняки” в спальних житлових масивах, а також до залізничного вокзалу “Дарниця” і станції міської електрички “Дарниця”. Буде також можливість впровадити швидке транспортне забезпечення на найбільш завантаженій області Лівобережжя від житлових масивів Позняки, Харківський до Ленінградської площі, станції метро “Чернігівська” та Троєщини”, – додав Олександр Кава.

Джерело: Сегодня.ua