Станції київського метро будуть охороняти кінологи з собаками

24 Вересня 2014 19:30

kor.ill.in.ua

kor.ill.in.ua

Столичну підземку патрулюватимуть через часті повідомлення про “мінування”.
На станціях Київського метрополітену почнуть чергувати наряди міліції із службовими собаками. Про це повідомив начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві Олександр Терещук у вівторок, 23 вересня.
“З мером Києва Кличкомє домовленість. В метрополітені чергуватимуть кінологи з собаками”, – сказав Терещук. За його словами, службові собаки будуть виявляти вибухонебезпечні предмети на станціях підземки. Для забезпечення безпеки пасажирів планується залучити до охорони 15 кінологів з собаками. При цьому Терещук повідомив, що для їх підготовки вже виділена тренувальна база, а в найближчій перспективі планується придбати і навчити ще більше породистих собак.
Також Терещук зазначив, що з початку цього року в столичну міліцію надійшло 220 анонімних повідомлень про закладення вибухівки. Найчастіше “мінують” торгово-розважальні центри (57), станції метрополітену (45), телерадіоорганізації (14). Тому, як зазначив Терещук, для попередження можливих випадків закладання вибухівки планується збільшити кількість камер зовнішнього спостереження в ТРЦ, про що в міліції вже домовилися з їх керівниками.
Як повідомляв Кореспондент.net, у Києві повідомлення про мінування стали частим явищем. В основному, повідомляється про мінування станцій метро і торгових центрів. Напередодні повідомлялося про мінування будівлі Головпоштамту. А сьогодні в столичну міліцію близько 12:00 надійшло повідомлення про мінування інформаційного агентства Укрінформ, готелі Україна і вулиці Хрещатик.