ЦВК не вистачає грошей на вибори

4 Вересня 2014 10:51

electioninfo.org.ua

electioninfo.org.ua


Через неприйняття парламентом закону про виділення коштів на позачергові вибори ЦВК затвердила кошторис тільки окремих видатків.

На своєму засіданні Центральна виборча комісія затвердила кошторис окремих видатків на проведення позачергових парламентських виборів за бюджетною програмою на суму 23 млн 87 тис 300 гривень. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Як заявила заступник глави ЦВК Жанна Усенко-Чорна, на проведення виборів необхідна набагато більша сума. Верховна Рада не прийняла зміни до Держбюджету, які дозволили б виділити на вибори 980 млн 880 тис нривень, тому ЦВК довелося затверджувати кошторис лише деяких видатків.

За словами заступника голови ЦВК, нинішніх коштів вистачить лише на фонд оплати праці задіяних фахівців, виготовлення інформаційних плакатів кандидатів, виготовлення частини виборчої документації та оплату деяких послуг ЗМІ.

Нагадаємо, 28 серпня ЦВК зажадала з Держбюджету 980 млн 880 тис гривень на проведення дострокових виборів суму. На своєму засіданні 2 вересня Верховна Рада не змогла ухвалити відповідний законопроект.