У Києві з’явиться новий орган боротьби з корупцією

20 Вересня 2014 18:00

gazeta.lviv.ua

gazeta.lviv.ua

У Києві з’явиться новий орган із боротьби з корупцією – Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА, який буде підпорядкований безпосередньо Віталію Кличку. Рішення про його створення було прийнято на сесії Київради 18 вересня. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, повідомляє прес-служба КМДА
Департамент буде створено на базі управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА, яке вже показало свою ефективну роботу. «За перші 100 днів нашої роботи ми провели 38 аудиторських перевірок комунальних підприємств, які виявили більше 50 млн. грн. збитків. У підсумку ми звільнили чотирьох керівників, передали відповідні матеріали до правоохоронних органів, деякі долучені до вже відкритих кримінальних проваджень. Робота ревізорів ефективна, тому прийнято рішення створити окремий Департамент, який матиме право фінансового контролю не лише підрозділів адміністрації, а й усіх без винятку комунальних підприємств», – сказав Ігор Ніконов.
Він зазначив, що новостворений підрозділ не лише виявлятиме порушення в роботі підприємств, а й визначатиме їх ефективність.
«У нас 2 тисячі комунальних підприємств, частина з яких лише «тягне» кошти з бюджету, не виконуючи ані соціальної, ані іншої функції для міста, оскільки створювались під конкретну людину або завдання», – додав перший заступник голови КМДА.