У київському метро почали закривати каси продажу жетонів

26 Вересня 2014 17:28

vu.ua

vu.ua

На станції Поштова площа з 3 жовтня закриють касу продажу жетонів.
У рамках реалізації проекту з автоматизованого продажу засобів оплати проїзду з 3 жовтня на станції Поштова площа призупиняється продаж жетонів через касу. Про це повідомляє прес-служба столичного метрополітену.
Зокрема, жетони будуть реалізовуватися виключно через автомати, розташовані у вестибюлі станції. В касі пасажири зможуть придбати тільки безконтактні карти і поповнити їхній рахунок.
“Закликаємо економити свій час і користуватися безконтактними картками. Звертаємо увагу на те, що розмін коштів в касах не проводиться, тому просимо заздалегідь готувати необхідні купюри для оплати проїзду”, – йдеться в повідомленні метрополітену.
Раніше Корреспондент.net повідомляв, що Київський метрополітен повністю перейде на автоматизовану систему проходу пасажирів, а жетони будуть поступово вилучені з обігу.
Нагадаємо, 23 вересня голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександр Клюс заявив, що в Київраді з 1 січня допускають підвищення вартості проїзду в метро для громадян з 2 до 3,5 гривні за поїздку.