З метою скорочення витрат на збір коштів за проїзд у транспорті місто має намір якнайшвидше запровадити електронний квиток. Про це під час прямого ефіру на радіо «Вести» повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.
«Ми плануємо запровадити електронний квиток вже з наступного року. Це дасть змогу киянам сплачувати проїзд не лише карткою киянина, а й банківською карткою чи навіть за допомогою мобільного телефону. Крім того, пасажир зможе вибрати для себе найбільш зручний та вигідний варіант оплати проїзду – на весь день або на конкретну відстань чи маршрут», – сказав він.
У наступному році запровадять електронний квиток
19 Вересня 2014 11:15
Джерело:
Вечірній Київ
- 3 Грудня
- 17:44 В Україні змінюють шкільну інформатику: що тепер вивчатимуть діти
- 14:28 У Києво-Печерській лаврі відкрили погруддя гетьману Іванові Мазепі
- 11:51 Сибіга запросив гендиректора ЮНЕСКО в Україну
- 09:31 3 грудня: це цікаво знати
- 2 Грудня
- 18:55 70 місій до прикордонників — фонд «Надія» та Валерій Дубіль підсилили бійців ДПСУ
- 17:58 Вундеркінд з Києва назвав 300 знаків числа π і встановив рекорд України
- 14:25 “Святий Миколай — дітям українських Героїв”: Томенко передає 1300 подарунків, компенсованих ЄСПЛ
- 09:26 2 грудня: це цікаво знати
- 1 Грудня
- 17:29 Фейки про «гуманітарну допомогу»: українців закликають не переходити за сумнівними посиланнями
- 15:00 У Києві провели акцію з вимогою демонтувати пам’ятник Булгакову та перейменувати музей
- 11:26 Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування
- 09:41 1 грудня: це цікаво знати
- 30 листопадаа
- 09:12 Відбувся Другий форум для ветеранів та ветеранок — «Сила відновлення».
- 28 листопадаа
- 18:23 Чмут назвав Буданова одним із небагатьох керівників, який майже не викликає суперечок у суспільстві
- 14:33 У нас немає запасної України
