Станом на 25.09.2014 року комунальними підприємствами по утриманню житлового господарства Печерського району отримано 555 актів готовності до опалювального сезону на 602 житлові будинки, що у відсотковому співвідношенні становить – 89 %.
Крім того:
Із 20 закладів культури отримано 6 актів готовності на 6 закладів, що у відсотковому співвідношенні становить – 30%;
Із 18 закладів медицини – отримано 47 актів готовності на 17 закладів, що у відсотковому співвідношенні становить 94,4 %; Закладами освіти отримано:
– Із 24 шкіл отримано 29 актів готовності на 23 заклади, що у відсотковому співвідношенні становить – 95,8%;
– Із 21 дошкільного закладу отримано 16 актів готовності на 16 закладів, що у відсотковому співвідношенні становить – 76,2 %.
Враховуючи досить напружену ситуацію з поставками газу в державі, зимовий період у столиці буде непростий, тому в районі створено Антикризовий енергетичний штаб, основним завданням якого є забезпечення, в умовах дефіциту природного газу, належної підготовки та сталого проходження осінньо-зимового періоду в районі.
З метою зменшення споживання природного газу, на даний час відпрацьовані поадресні переліки нежитлових приміщень, де в першу чергу існує можливість відключення від центрального опалення (95 нежитлових приміщень).
Згідно інформації управління охорони здоров’я та управління освіти та відділу культури: лікувально-профілактичні заклади, дитячі садки та школи, а також музеї та бібліотеки Печерського району не підлягають відключенню.
Також на сьогоднішній день проведено перевірку технічного стану електричних мереж і щитових. Комунальними підприємствами Печерська проводяться профілактичні роботи систем електропостачання житлових будинків із заміною клем, вимикачів, запобіжників, при необхідності окремих ділянок електромереж.
У Печерському районі до зими підготували 89% будинків
28 Вересня 2014 11:30
Джерело:
Вечірній Київ


- 26 Липня
- 18:12 До Дня медичного працівника Валерій Дубіль, Віта Присяжнюк і фонд «Надія» здійснили гуманітарну місію на Донеччину та Сумщину
- 25 Липня
- 17:24 Могилянка відкрила конкурс на програму з робототехніки: як подати заявку
- 14:59 У Києві викрито міжнародний шахрайський кол-центр
- 12:19 На сайті Ради з’явився президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП
- 09:29 25 липня: це цікаво знати
- 24 Липня
- 17:54 Київ Мілітарі Хаб запрошує Захисників та Захисниць на заняття з кінної терапії
- 14:47 Буданов: Москва будує армію для глобального конфлікту і змінює правила гри
- 11:19 Микола Томенко: Вічні й кляті подвійні стандарти української політики або знову про “кумізм” і “любих друзів” президента
- 09:41 24 липня: це цікаво знати
- 23 Липня
- 17:30 Українців попереджають про нову шахрайську схему
- 15:59 “Відважним воїнам і рідній Україні”: діти можуть намалювати Перемогу – готуються нагороди
- 12:56 Валерій Дубіль, Віта Присяжнюк та БФ молодіжної ініціативи «Надія» передали допомогу Державній прикордонній службі
- 09:28 23 липня: це цікаво знати
- 22 Липня
- 16:03 Фестиваль “ПОВЕРХИ” у Києві: Національна бібліотека для дітей запрошує на 5 днів розваг, книг та творчості
- 14:20 Майже 25 тисяч людей, із яких 2 500 – діти, провели ніч в метро, рятуючись від атаки росіян по Києву