У столичній гімназії майже рік виплачували заробітну плату «неіснуючим» працівникам

23 Вересня 2014 08:54

unian.ua

unian.ua

Прокуратурою Дарницького району Києва розпочато кримінальне провадження за фактом безпідставного нарахування заробітної плати «неіснуючим» працівникам столичної гімназії на суму 33 тис. грн, повідомили в прес-службі прокуратури.

Впродовж листопада 2013 року по червень 2014 року в одній з гімназій, що розташована у Дарницькому районі, начебто працювали два двірника, прибиральниця та робітник по обслуговуванню будівлі. Всіх їх було призначено наказами директора цього навчального закладу.
Однак, як встановила прокурорська перевірка, фактично ці люди не виконували свої посадові обов’язки. Це призвело до безпідставного витрачання бюджетних коштів, передусім на виплату заробітної плати «неіснуючим» працівникам у розмірі 33 тис. гривень.

За вказаним фактом прокуратурою району відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено до ЄРДР за ч.1 ст.191, ч.1 ст.366 Кримінального Кодексу України (службове підроблення, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Досудове розслідування доручено Дарницькому райуправлінню міліції.

Джерело: Хрещатик