У центрі Києва відкриють дві нові зупинки громадського транспорту

18 Вересня 2014 08:30

kor.ill.in.ua

kor.ill.in.ua

Перша зупинка з’явиться на тролейбусних маршрутах №№ 6, 16 і 18 на вул. Великій Житомирській біля перехрестя з вул. Олеся Гончара з обох сторін.
У центрі столиці до кінця тижня відкриють дві нові зупинки громадського транспорту. Про це повідомив радник міського голови з питань транспорту Олександр Кава, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Він зазначив, що відстань між зупинками громадського транспорту на Софійській та Львівській площах (більш як 800 метрів) не відповідала європейським стандартам.

Так, перша зупинка з’явиться на тролейбусних маршрутах №№ 6, 16 і 18 на вул. Великій Житомирській біля перехрестя з вул. Олеся Гончара з обох сторін.

“Там зосереджено багато офісних і житлових будівель, до того ж є вихід на улюблену киянами та гостями столиці Пейзажну алею”, – розповів Кава.

За його словами, другу зупинку відкриють для тролейбусів маршруту №14, які прямують від Ботанічного саду в напрямку залізничного вокзалу “Київ-Пасажирський”, на вул. Симона Петлюри (колишня вул. Комінтерну) біля перехрестя з вул. Жилянською.