Україна переможе новою сильною армією, а не тисячами партійних біг-бордів про перемогу

18 Вересня 2014 11:15

tomenko.ua

tomenko.ua

Про це сказав радник Президента Микола Томенко сьогодні під час зустрічі з солдатами та офіцерами на військовому полігоні у Житомирській області.

Він поінформував, що на пропозицію Президента народні депутати-афганці зустрічаються з військовими, що знаходяться у військових частинах після перебування в зоні АТО, для того, щоб з’ясувати реальний стан справ в українській армії, рівень матеріального, військово-технічного забезпечення військових частин та проблем, які необхідно вирішити невідкладно.

Микола Томенко поінформував, що за результатами цієї зустрічі він, Сергій Куніцин, Дмитро Андрієвський, Микола Катеринчук і Віталій Крутій підготують Президенту пропозиції стосовно вирішення тих ключових проблем, які є на сьогодні у реформуванні Збройних сил України.

Також Микола Томенко звернув увагу на кричущу невідповідність між передвиборчим «ура-патріотизмом» великої кількості політиків, який здебільшого представлений в телевізійній, газетній чи зовнішній рекламі (яка, як відомо, коштує великих грошей), та реальними проектами чи програмами на підтримку українських Збройних сил. «Сьогодні Україна переможе новою сильною армією, а не тисячами партійних біг-бордів про перемогу», – підсумував М. Томенко.