Відбулася традиційна виставка квіткових композицій та художньої творчості молоді

24 Вересня 2014 13:12

P1180513
У рамках Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок «Юність Посулля» та Олімпійського уроку з нагоди професійного свята ‑ Дня працівника лісового господарства в Лубенському лісотехнічному коледжі відбулася традиційна виставка квіткових композицій та художньої творчості молоді.
DSC_0066
Виставку відвідали радник Президента України, народний депутат, член Національного олімпійського комітету Микола Томенко, перший заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Авраменко, голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко.

Усі академічні групи взяли участь у виставці квітів і виробів з природного матеріалу – композиції з бісеру, квілінгу, топіарій, вишивка стрічками та хрестиком, ляльки-мотанки, вироби із дерева, малюнки та аплікації (І місце – група СПГ, Б-21, класний керівник – Тамара Тимошенко. ІІ місце – група ЛГ-11, класний керівник – Аліна Козачкова. ІІІ місце – група ЛГ- 31, класний керівник ‑ Тетяна Донець).

Кошти, які були зібрані під час благодійної ярмарки-продажу, перераховано на рахунок студента Лубенського лісотехнічного коледжу заочного відділення Іллі Савченка, який отримав поранення під час бойових дій у зоні АТО. Байдужих серед викладачів та студентів не було.

Не залишилася поза увагою гостей і виставка картин «Помаранчеві пазли» місцевого художника Василя Лапушкіна, ініціатор – методист коледжу Ольга Вишневська.

Викладач історії коледжу Валерій Козюра презентував свій науковий доробок праць на краєзнавчу тематику (25 збірок).

– Лісівникам Полтавщини дуже пощастило, що саме в нашій області знаходиться один з найкращих у країні навчальних закладів, який готує фахівців лісової галузі, ‑ говорить Юрій Тараненко. ‑ Це ‑ Лубенський лісотехнічний коледж! Навчальний заклад має понад 120-річну історію, давні традиції та значні перспективи для подальшого розвитку. Лісівники області підтримували й завжди будуть підтримувати коледж, адже він готує наше майбутнє.

Нагадаємо, що нині в коледжі навчається понад 500 студентів денного відділення з чотирнадцяти областей України. Майже 150 осіб, більшість з яких виробничники, здобувають кваліфікацію техніка лісового господарства за заочною формою навчання.