18 жовтня на стадіоні “Динамо” відбудеться концерт “ШЕВЧЕНКО проROCK”

2 Жовтня 2014 15:49

uk.wikipedia.org

uk.wikipedia.org

Відомі музиканти співатимуть та мелодекламуватимуть тексти Тараса Шевченка
18 жовтня з 18:00 до 22:00 в Києві на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського за участю зірок української сцени відбудеться мега-концерт “ШЕВЧЕНКО проROCK”. Відомі музиканти співатимуть та мелодекламуватимуть тексти Тараса Шевченка.

Рік Шевченка добігає кінця, але ми, хто вчитується у тексти Тараса Григоровича не тільки задля ювілейного вшанування, переконані – актуальність Шевченка з кожним днем зростає. Кожен, хто стане глядачем концерту, долучиться до гігантського флеш-мобу: море Шевченків слухають Шевченка! Одягнувши балаклаву з портретом Тараса Шевченка (яка входить у вартість квитка), ми встановимо новий національний рекорд, який доведе світові, що Шевченко – поет для кожного громадянина України.

ШЕВЧЕНКО – проROCK і сьогодні! А відтак він відгукується на кожен виклик України!.. 18 жовтня ШЕВЧЕНКО ЙДЕ НА ВІЙНУ: кошти, одержані за продаж квитків, підуть на підтримку Батальйону “Черкаси”, якому необхідна бронетехніка. Це буде наша сучасна підтримка земляків Тараса

Автори ідеї – Євген Нищук та Сергій Проскурня.

Гурти і солісти: Спів братів (Черкаси), Холодне сонце (Тернопіль), Мед Хедс (Київ), Ефект метелика (Черкаси), Artisto (Кьольн), Sweetlo (Київ), Піпа@Трактор (Київ), Біллі Мілліган Бенд (Київ), Вертеп (Дніпропетровськ), Перкалаба (Івано-Франківськ), Katya Chilly Group (Київ), ТаРута (Київ), Олександр Тищенко (Київ), Ірина Білик (Київ), Man Sound (Київ), Марія Бурмака (Київ), ТНМК (Київ), Kozak System (Київ), Тартак (Київ), Мандри (Київ), Тельнюк:Сестри (Київ), Бумбокс (сюрприз), Кому вниз (Київ) та ін.

А також: Ансамбль ударних інструментів “Ars Nova”, Національний заслужений академічний оркестр народних інструментів України, Національний академічний духовий оркестр України, Національна заслужена академічна капела бандуристів України, Симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України (список учасників доповнюється).

Ведучий – Євген Нищук.

Джерело: Моє місто