До Києва завітає один з найвідоміших артистів світового балету

5 Жовтня 2014 09:56
dw.de

dw.de

Відомий артист світового балету Володимир Малахов 3 жовтня, з 13 до 19 години проведе першу репетицію вистави “Бал-маскарад” з учнями Київського державного хореографічного училища (вул. Шамрила, 4). Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.
Це буде першим репетиційним візитом у рамках постановки вистави в Національному театрі опери і балету України. Надалі заплановані візити представників з Японії та інших країн. Прем’єра вистави “Бал-маскарад”, у якій візьмуть участь вихованці хореографічного училища, запланована на кінець листопада — початок грудня цього року.
Візит видатного танцівника до Києва триватиме з 2 до 5 жовтня. Його організаторами є Всеукраїнський громадський центр “Волонтер” за підтримки Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Володимир Малахов є почесним громадянином Києва та почесним професором Української Академії балету. Лауреат міжнародних конкурсів у Варні, Москві і Парижі. У репертуар Малахова входить безліч балетних спектаклів — від класичних балетів до постановок провідних хореографів 20-го століття. Нерідко сучасні хореографи створюють балети спеціально для нього.
У 2001 році Володимир Малахов робив постановку “Верді-балет: Бал-маскарад” на музику Джузеппе Верді для Віденського державного балету.