Картку киянина вже отримали більше 100 тисяч жителів столиці

31 Жовтня 2014 10:09
svyat.kievcity.gov.ua

svyat.kievcity.gov.ua

Картку киянина, яка дає пільговим категоріям право на безкоштовний проїзд в метро, вже отримали понад сто тисяч мешканців столиці. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко журналістам після відвідування Управління праці і соціального захисту населення Дарницької райдержадміністрації, повідомляє прес-служба КМДА.

За словами Віталія Кличка, кількість пільговиків, які потребували такої картки, становила понад 112 тисяч осіб і станом на 7 жовтня цю картку отримали понад 101 тисяча киян.  Водночас, додав він, вже станом на 28 жовтня кількість пільговиків, яким картка потрібна для проїзду в метро, збільшилася на 20 тисяч і досягла понад 126 тисяч киян. При цьому, наголосив Віталій Кличко, 15 тисяч пільговиків ще не зареєструвалися для отримання карток.

«Картку вони зможуть отримати у будь-який момент, як тільки у них виникне бажання», – зазначив Київський міський голова. Він зауважив, що, на жаль, останнім часом були скарги від киян, що картки видаються повільно і є черги.

Віталій Кличко нагадав, що картка киянина є багатофункціональним електронним носієм інформації і платіжним засобом.

«За допомогою цієї картки кияни можуть отримувати різні пільги, її можна використовувати для пільгового проїзду в метро, застрахуватися, отримати знижки в торгівельних центрах, аптеках Києва. Впевнений, що ця картка полегшить життя киян», – наголосив мер Києва.

Віталій Кличко також нагадав, що до 9 листопада був продовжений термін для пільгового проїзду в метро без картки киянина, а після цієї дати кияни зможуть безкоштовно їздити лише за цією карткою.

«У зв’язку з цим виник наплив людей, які в терміновому порядку хочуть отримати картку киянина. Але я впевнений, що ми найближчим часом зможемо задовольнити бажання всіх тих киян, які хочуть отримати картку», – підкреслив  Віталій Кличко. Водночас, він додав, що ті, хто не встигнуть оформити картку до 9 листопада, зможуть її отримати в будь-який інший день.

Київський міський голова в управлінні праці і соціального захисту населення Дарницької райдержадміністрації ознайомився з тим, як працює центр, де столичні мешканці отримують картку киянина. Представники управління розповіли, що в середньому на прийом кожного громадянина працівники витрачають 7-10 хвилин. Сама ж картка з моменту подання документів виготовляється протягом 6 робочих днів.

Джерело: Хрещатик