Про це повідомляє прес-служба енергокомпанії.
Зокрема, без ГВП внаслідок зупинки теплоджерел знаходиться 1 тисяча 34 споживачі, серед них — 1 в Голосіївському, 943 в Деснянському, 55 в Дніпровському, 25 в Оболонському, 10 в Святошинському районах.
У результаті пошкоджень на мережах без води залишається 500 споживачів. З них 25 в Голосіївському, 12 в Дарницькому, 20 в Дніпровському, 12 в Оболонському, 37 в Печерському, 59 в Подільському, 125 в Святошинському, 111 в Солом`янському, 99 в Шевченківському районах.
Внаслідок підготовки до зими тимчасово без ГВП залишається 85 споживачів: 81 в Солом`янському, 4 в Шевченківському районах.
Через проведення реконструкцій ділянок трубопроводів відключені 376 споживачів: 6 в Голосіївському, 25 в Печерському, 264 в Солом`янському районах, 81 в Шевченківському районах.
Як відомо, раніше “Київенерго” заявила, що НАК “Нафтогаз України” ігнорує лист міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана про подачу газу на київську ТЕЦ-6 для забезпечення гарячою водою киян.
Раніше гендиректор “Київенерго” Олександр Фоменко заявив, що розраховує, що жителі Оболонського, Деснянського, Подільського районів і Лісового масиву будуть з гарячою водою 29 вересня.
Раніше Київська міська державна адміністрація обіцяла, що до 7 вересня 80% столичних споживачів будуть з гарячою водою.
Жителі Оболоні та Троєщини залишились без води ще в липні.
Як відомо, 19 липня “Київенерго” повідомила, що найближчим часом температура гарячого водопостачання у столиці буде знижена, оскільки 14 липня ПАТ “Київгаз” обмежила газопостачання ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 та котелень “Київенерго”.
“Нафтогаз” дав доручення відключити від газопостачання ПАТ “Київенерго” і низку інших підприємств теплокомуненерго, які продовжують накопичувати борги за спожите паливо.
“Київенерго” експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.
ПАТ “Київенерго” з грудня 2011 року входить в ДТЕК, яка в свою чергу входить до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова. ДТЕК за 450,5 мільйона гривень придбав держпакет акцій компанії і довів свою частку в “Київенерго” до 72,33%; НАК “Енергетична компанія України” належить 25% +1 акція компанії.