Київська влада розповіла, коли в квартирах включать батареї

16 Жовтня 2014 11:30

kiev-ukr.segodnya.ua

kiev-ukr.segodnya.ua

Підключення об’єктів соціальної сфери може здійснюватися раніше, ніж житлових будинків
Відповідно до норм чинного законодавства рішення про початок опалювального сезону в столиці буде прийнято, виходячи з кліматичних показників, заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.
“Якщо протягом трьох діб середньодобова температура повітря перебуватиме на позначці 8°С і нижче – влада затвердить розпорядження про подачу тепла”, – цитує Пантелєєва прес-служба КМДА.
Він також нагадав, що за кількісними та якісними показниками послуг, затвердженими постановою Кабінету міністрів України від 17 лютого 2010 року, надання послуг централізованого опалення здійснюється, якщо температурна динаміка знижується до 8°С і тримається протягом трьох днів поспіль.
“Цього року відповідне розпорядження КМДА про початок опалювального сезону має бути узгоджене з Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України”, – зазначив заступник голови КМДА.
За його словами, підключення об’єктів соціальної сфери може здійснюватися дещо раніше, ніж житлових будинків, на основі окремих заявок. Міська влада вже підготувала відповідне розпорядження, яке дозволить запустити тепло в дитячі сади, школи та медичні установи.