Київські тролейбуси матимуть додаткові зупинки

25 Жовтня 2014 08:31
kiev-ukr.segodnya.ua

kiev-ukr.segodnya.ua

У Києві продовжують оптимізацю транспортних маршрутів відповідно до потреб пасажирів. Зокрема, з 23 жовтня 2014 року на проспекті Перемоги в напрямку станції метро «Святошин» на діючій зупинці тролейбусів маршруту №7 впроваджено додаткову зупинку для автобусів маршрутів №37 та №37А «Проспект Академіка Палладіна», повідомляє прес-служба КМДА.

Таке впровадження дасть можливість пасажирам здійснити зручну пересадку на тролейбуси маршруту №7 «Вулиця Чорнобильська – ст. метро «Шулявська».

Також, з 23 жовтня 2014 року на вулиці Щербакова в напрямку вулиці Салютною та Мінського масиву на діючій зупинці тролейбусів маршруту №7 впроваджено додаткову зупинку для автобусів маршрутів №23 та №32 «Станція метро «Нивки».

Так, пасажири матимуть змогу здійснити зручну пересадку на тролейбуси маршруту №7 «Вулиця Чорнобильська – ст. метро «Шулявська» .

Зауважимо, що комунальне підприємство «Київпастранс» постійно вивчає думку пасажирів та враховує їхні побажання при плануванні розкладу руху та маршрутної мережі.

Джерело: Хрещатик