Із 21 тисячі 700 рекламних щитів у Києві 6 тисяч 800 встановлені незаконно. Про це під час демонтажу незаконного мегаборду на проспекті Бажана заявив мер Києва Віталій Кличко, передає «Українська правда. Київ».
«Колосальні гроші на ринку реклами перебувають у тіні. Ми будемо наводити лад з зовнішніми носіями, щоб вони не заважали киянам і не псували зовнішній вигляд міста, і щоб гроші за розміщення тих носіїв, які залишаться, надходили до столичного бюджету», – наголосив мер.
Кличко відзначив, що у Києві вже демонтовано більше 400 незаконно встановлених рекламних щитів.
Лише через один незаконно встановлений щит на проспекті Бажана Київ недоотримав 1,4 мільйона гривень.
«Наше ключове завдання – щоби кожен зовнішній носій, який є у Києві, мав дозвільну документацію, а компанії-власники сплачували гроші до бюджету міста», – підсумував Кличко.
Майже третина зовнішньої реклами у Києві незаконна – Кличко
7 Жовтня 2014 11:45
Джерело:
КОМЕНТАРІ: КИЇВ
- 20 Квітня
- 20:18 Понад 55 тисяч врятованих життів: фонд «Надія» і Валерій Дубіль з перших днів війни підтримують лікарню Мечникова
- 17:31 Як відновити паспорт без жодного документа — роз’яснення для ВПО
- 12:39 Оновлена щотижнева інфографіка про збитки, завдані довкіллю внаслідок збройної агресії рф
- 12:29 Шевченко єднає Україну: на Пріорці висадили дубову алею та провели велику толоку
- 09:28 20 квітня: це цікаво знати
- 19 Квітня
- 10:13 День довкілля на Подолі: толока, озеленення та спільна відповідальність громади
- 17 Квітня
- 17:53 Сьогодні у Печерському районі міста Києва, в Наводницькому парку, висадили 27 дубів Шевченка
- 17:42 Сучасні технології — на захисті тих, хто щодня стоїть на передовій
- 15:16 Диплом без НМТ та нова професія для тих, хто тримав небо: в Україні стартувала унікальна програма для ветеранів
- 14:22 Окупаційні війська в Україні пошкодили понад 4 тисячі закладів освіти – близько 20% освітньої інфраструктури
- 12:18 Піщана мафія на Житомирщині: як ділки “намили” 70 мільйонів на крадених надрах
- 09:17 17 квітня: це цікаво знати
- 16 Квітня
- 18:50 Представник Уповноваженого у Житомирській області Юрій Погодицький 16 квітня здійснив робочий візит до Коростенської територіальної громади, під час якого провів виїзний прийом громадян.
- 16:23 Нардеп від забороненої проросійської партії захищає міську владу Коростеня за бездіяльність після атаки рф
- 14:56 Великдень на фронті: фонд «Надія» і Валерій Дубіль доставили вантаж на передову
