Рух машин повністю перекриють
У неділю, 5 жовтня, в Києві відбудеться Всеукраїнський спортивно-масовий захід “Всесвітній день ходьби”. Цей день відзначається в перші вихідні жовтня в понад 130 країнах світу під егідою міжнародної організації “TAFISA” – провідної організації в русі масового спорту. Про це повідомляє прес-служба КМДА.
У Києві захід проведуть вдруге. Організатором акції стане Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, за сприяння Міністерства молоді та спорту та КМДА.
Спортивні заходи пройдуть з 12:00 до 14:00 на Майдані Незалежності. Біля монумента Незалежності буде розташована сцена, майданчики для ігор дітей і зони спортивної активності. Також передбачено повне перекриття руху по маршруту слідування колони. Учасники слідувати від станції метро “Майдан Незалежності” (вулиця Хрещатик) до станції метро “Площа Льва Толстого”, далі – по вулиці Льва Толстого, вулиці Володимирській і вулиці Софіївській.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 14 жовтня цього року і по 18 січня наступного в Музеї історії Києва (вулиця Богдана Хмельницького, 7) буде проходити виставка “Київ 1914: мир/війна”. Виставка приурочена до сторіччя з початку Першої світової війни.
На вихідних в центрі Києва пройдуть спортивні заходи для городян
3 Жовтня 2014 11:45
Джерело:
Сегодня.ua
- 14 Лютого
- 12:54 В Овручі за підтримки Естонії відкрили соціальне житло для ВПО
- 07:39 Майбутнє країни починається з чесної відповіді на просте запитання: хто ми є і чого насправді хочемо
- 13 Лютого
- 17:48 Фіктивний ремонт парку: службовцям “Київзеленбуду” вручили підозри
- 12:39 Шмигаль обговорив захист Києва з енергетиками та військовими
- 11:51 Хто підставляє міністра? Як фейкові «почесні консули» на Кіпрі стали реальною проблемою для України
- 09:24 13 лютого: це цікаво знати
- 12 Лютого
- 17:13 Естонія знову поруч із Житомирщиною — не словами, а конкретною допомогою
- 12:23 Ірландія визначить вступ України до Євросоюзу пріоритетом головування в Раді ЄС
- 11:30 Командир 225 ОШП Олег Ширяєв в інтерв’ю WSJ: Треба зосередитись на ураженні операторів дронів і командних пунктів противника
- 09:40 12 лютого: це цікаво знати
- 11 Лютого
- 14:37 Столичні рятувальники застерігають киян від прогулянок та розваги на льоду
- 11:54 Микола Томенко: Моральна деградація чиновників МОК: або гроші перемогли олімпійські цінності миру і справедливості
- 09:29 11 лютого: це цікаво знати
- 10 Лютого
- 17:51 Мистецький арсенал подовжив експозицію «Василь Стус. Поки ми тут, усе буде гаразд»
- 14:37 У “Київ Цифровий” оновили Мапу стійкості: стало простіше знайти локації з теплом і світлом
