Томенко вважає “невипадковим” проведення акції бійців Нацгвардії під АП напередодні засідання Ради

14 Жовтня 2014 10:17

ukr.segodnya.ua

ukr.segodnya.ua

На думку політика, акція нацгвардійців в інтересах тих, хто прагне розхитати ситуацію в Україні напередодні виборів
Народний депутат, радник Президента України Микола Томенко вважає “невипадковим” проведення акції бійців Нацгвардії під Адміністрацією Президента в понеділок напередодні засідання Верховної Ради 14 жовтня.
“Те, що це сталося сьогодні, напередодні завтрашнього засідання, не думаю, що це випадкова штука. Вчора-позавчора не виходили, а напередодні засідання Верховної Ради”, – сказав він в ефірі “Свободи слова” на ICTV в понеділок увечері.
При цьому він заявив: “Думаю, що ми переконаємо молодих людей та їхніх матерів, які, абсолютно очевидно, переживають за них, що не можна підігравати тим людям, які хочуть підірвати ситуацію напередодні передвиборчої кампанії”.
Політик висловив стурбованість у зв’язку з тим, що багато людей використовуються “зовнішньополітичними чинниками для розхитування ситуації”.
Він зазначив, що ротація бійців може бути проведена, коли буде стабілізуватися ситуація в країні.
“Щоб ротація пройшла, потрібно і кордон закрити, і відчувати впевненість у ситуації”, – сказав радник Президента.
Він також не виключив ймовірність зриву засідання парламенту у зв’язку з проведенням акцій протесту.
“Зрозуміло, у кожного є свої інтереси. Якісь політичні сили вважають, що завтра унікальна можливість майже безкоштовно організувати шоу під Верховною Радою”, – додав М. Томенко.
Як повідомлялося, солдати-гвардійці строкової служби з Київської області (представники військових частин №№ 3027, 3030, 3066) проводять акцію в Києві на вул. Банковій біля Адміністрації Президента з вимогою демобілізації. Акція проходить мирно. На місці знаходиться 13 автобусів з правоохоронцями, є також машина “швидкої допомоги”.
Пізніше командування Нацгвардії запропонувало учасникам акції протесту повернутися у військову частину для проведення подальших переговорів.

Джерело: Сегодня.ua