У Деснянському районі пройшов легкоатлетичний крос

5 Жовтня 2014 16:00

desn.gov.ua

desn.gov.ua

У парку “Дружби народів” в урочищі Чорторий за підтримки Деснянської райдержадміністрації пройшов ІII-й легкоатлетичний крос Salomon “Трейл Чорторий”.
Організатори змагань – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації, Деснянський районний Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та Громадська організація Марафонський Клуб “Київ 42195”.
– Такого роду змагання сприяють формування родинних традицій із занять фізичною культурою, а також до спонукання батьків на власному прикладі заохочувати дітей до систематичних занять спортом, – зазначив директор Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Мар’ян Яськів.
За умовами кросу у змаганнях могли взяти участь усі бажаючі спортсмени та ентузіасти спорту. Обов’язковою вимогою організаторів до учасників змагань була лише безкорислива любов до бігу та гарний настрій на момент старту.
На старт змагань вийшли близько 100 учасників. Змагання проходили на п’яти дистанціях: 300, 600 та 900 метрів (для дітей віком від 5 до 13 років) та 7 – 15 кілометрів для дорослих.
Переможцями на дистанції 7 кілометрів стали – Андрій Чурбанов (І-е місце), серед жінок Вікторія Лаврова (І-е місце); на дистанції 15 кілометрів – Руслан Красовський (І-е місце), серед жінок – Ірина Пітірімова (І-е місце).
Серед команд змагання проходили на дистанції 15 кілометрів. Перемогу здобув спортивний клуб “Олімп”.
В рамках турніру також вдруге пройшли змагання на дистанції 7 кілометрів на кубок Петра Гайдая між командами дитячих тренерів в юнацькому стаєрському бігу. Перемогу здобула команда середньої школи № 275 “Гармонія” Деснянського району. Перші дві команди були премійовані путівками на осінній тренувальний збір у Карпати.
Кожен учасник змагань при реєстрації отримав від організаторів брендовий рюкзак, а переможці – подарункові набори та кросівки.