Найбільший затор минулого тижня ледь перевищує шість кілометрів
Найбільший затор минулого тижня утворився 17 жовтня о 20:39 на вулиці Олени Теліги, Московський проспекті і Московському мосту. За даними сервісу “Яндекс.Пробки”, затор розтягнувся на 6,2 км – від вулиці Фрунзе до проспекту Генерала Ватутіна.
Днем раніше, 16 жовтня о 18:45, утворився затор у центрі Києва – на вулиці Червоноармійській, Хрещатику, Володимирському узвозі, вулицях Петра Сагайдачного та Межигірській. “Тягучка” в 5,8 км ускладнила рух від вулиці Івана Федорова до Юрковської вулиці.
Не обійшлося без заторів і на Оболоні: 13 жовтня о 13:06 був зафіксований затор в 5,2 км на Мінському проспекті – від Дніпроводській вулиці до Полярної.
В цей же день, 13 жовтня о 14:36, застрягли автомобілі на вулицях Мельникова, Артема та Великої Житомирської. Затор в 4,5 км ускладнив рух від Дорогожицької вулиці до Михайлівської площі. Примітно, що на наступний день, 14 жовтня о 13:39, на цих же вулицях також утворився затор на 4,5 км.
Нагадаємо, позаминулого тижня найбільший із заторів, що розтягнувся на 8,6 км, заблокував проїзд від Дегтярівської до Трухановскої вулиці 8 жовтня о 18:51. В тягучці застрягли машини, які їхали по вулиці Олени Теліги, Московському проспекту і Московському мосту.
У Києві стає менше заторів
20 Жовтня 2014 16:00
Джерело:
Киев сегодня.ua
- 14 Квітня
- 15:16 Громада на Житомирщині “не помітила” 200 гектарів лісу: суд змусив чиновників визнати реальність
- 12:27 На ВДНГ відбудеться найбільший книжковий фестиваль України
- 09:48 14 квітня: це цікаво знати
- 13 Квітня
- 17:29 100 днів Буданова на Банковій: ключові рішення та перші результати
- 14:27 Гроші надійдуть попри вето Угорщини
- 11:34 На Великдень у Києві встановлено світовий рекорд
- 09:29 13 квітня: це цікаво знати
- 11 Квітня
- 17:08 Код успіху: як на Подолі гартується нова еліта держави
- 14:02 100 днів у владі. Як Буданов змінює Офіс президента і шукає союзників на Банковій
- 10 Квітня
- 18:03 Рютте назвав країни, які гальмують вступ України до НАТО
- 13:40 Полювання на “блискавки”: як спецпризначенці “Омеги” влаштували ворожим дронам “чорний березень”
- 12:27 Екоінспекція Поліського округу виявила масштабні незаконні рубки на Житомирщині: понад 11 тисяч пнів і більше 36 млн грн збитків
- 09:39 10 квітня: це цікаво знати
- 9 Квітня
- 17:33 Квартира в обмін на догляд — ризики та правила договору довічного утримання
- 14:35 Реєстрація на забіг «Чисте небо» відкрита: як стати учасником
