Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження про початок опалювального періоду 2014/2015 років у столиці. Так, згідно з документом, керівникам теплопостачальних підприємств і організацій незалежно від форми власності за умови готовності систем теплопостачання доручено розпочати подачу теплоносія з 22 жовтня. Це стосується житлових будинків будь-якої форми власності та відомчої належності.
Тепло у житлові будинки подаватиметься відповідно до графіків, розроблених та погоджених Департаментом житлово-комунальної інфраструктури, або раніше, якщо середньодобова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме 8о С.
Що ж стосується адміністративних будівель підприємств, організацій та установ міста, то опалення їхніх приміщень здійснюватиметься за заявками керівництва.
У Києві стартував опалювальний період 2014/2015 років
23 Жовтня 2014 06:06
Джерело:
КМДА


- 13 Травня
- 18:38 1 рік служби — 1 мільйон гривень, житло, пільги та майбутнє: як стати бійцем “Омеги”
- 15:04 Київський рятувальник став рекордсменом Європи з паверліфтингу
- 12:07 Держекоінспекція повідомляє
- 09:31 13 травня: це цікаво знати
- 12 Травня
- 17:35 Бойовий український літак став новим символом київського ліцею
- 14:16 Визначилися переможці Суперліги та Першої ліги Весняного Кубку Ліги Дужих з амфутболу
- 12:30 Про реальну «ментальність МИРУ» від Орбана і толерантних НЕВІГЛАСІВ із влади України
- 09:45 12 травня: це цікаво знати
- 11 Травня
- 22:16 «Україна стоїть тільки завдяки сину чи дочці чиєїсь матері» – Кирило Буданов привітав українців з Днем Матері
- 9 Травня
- 17:36 У столичному музеї відкрилася виставка вишиванок
- 14:49 Канцлер Німеччини Мерц планує візит до України
- 13:27 Команда БФ молодіжної ініціативи «Надія», Валерій Дубіль передали підрозділу на Донеччині сучасне медичне обладнання
- 11:41 Роберт Френсіс Прево: перший Папа з США
- 08:01 9 травня: це цікаво знати
- 8 Травня
- 17:48 В Києві відбудеться Весняний кубок з футболу для людей з ампутаціями: коли та де пройде турнір