У Нью-Йорку пройде виставка “Майдан. Україна. Шлях до свободи”

8 Жовтня 2014 12:32

ukr.segodnya.ua

ukr.segodnya.ua

20-27 жовтня в Українському інституті Америки працюватиме виставка “MAIDAN. UKRAINE. ROAD TO FREEDOM”, повідомилиу прес-службі Мінкультури.

Весь цей важкий і страшний час на Майдані були разом і боролися проти диктатури представники абсолютно різних професій, національностей, соціальних прошарків, з усіх без виключення областей України. Активними учасниками цих подій також були українські художники, музиканти, режисери та оператори кіно, письменники, фотографи і журналісти. Саме їх індивідуальне бачення, документальні свідчення та точка зору представлені в проекті “МАЙДАН. УКРАЇНА. ШЛЯХ ДО СВОБОДИ”.

В проекті взяли участь художники Матвій Вайсберг, Максим Дондюк, Антон Трофімов, Ігор Гайдай, Олександр Глядєлов, Олексій Сай, Микола Гончаров, Олег Денисенко, представлене документальне кіно з цивільного протесту #BABYLON’13, музика фолк-рок гурту “Мандри”.

Куратор виставки Сергій Фоменко – український музикант, засновник популярної фолк-рок гурту “Мандри”. Він співак, автор пісень, культурний і громадський діяч, учасник Майдану.

Пересувна виставка “Майдан. Україна. Шлях до свободи” вже відбулася 5 червня в Берліні (Check Point), 10-13 липня була представлена в Лондоні.

Джерело: Хрещатик