В КМДА взялися за туризм: створити спеціальний сайт

13 Жовтня 2014 12:00

static.finance.ua

static.finance.ua

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір створити туристичний сайт Києва. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час першого засідання міжвідомчої міської ради з питань туризму та екскурсій, передає прес-служба КМДА.

Так, Старостенко заявила, що зараз необхідно впорядкувати офіційні веб-сайти Києва, зокрема, виділити один багатофункціональний туристичний сайт міста з перехресним посиланням на сайт КМДА.

Крім цього вона зазначила, що Києву бракує інфраструктури та системи навігації, яка допомогла б туристу зорієнтуватися в програмі свого візиту і вибрати найбільш цікаві маршрути.

“У всьому світі розвиненою практикою, яка вирішує подібні завдання, є зонування міста за основними туристичними маршрутами”, – пояснила вона.

За словами заступника голови КМДА, такі маршрути мають бути оснащені необхідною навігацією українською та англійською мовами.

“На маршрутах варто розмістити туристично привабливі елементи, а також відповідні покажчики, довідкові туристичні служби та необхідні елементи інфраструктури. Крім того, треба організувати правильні туристичні офіси: в кожній із зон, а також в аеропортах і на центральних вокзалах якісно реорганізувати роботу існуючих інформаційних центрів зі значним розширенням сервісу, орієнтованого на клієнта”, – зазначила Старостенко.