Частину коштів від оренди нежитлових приміщень місто направлятиме на ремонт та енергозбереження в житлових будинках

15 листопадаа 2014 10:00

viche.lutsk.ua

viche.lutsk.ua

Кошти, отримані від оренди нежитлових приміщень в Києві, міська влада планує спрямувати на проведення капітальних ремонтів житлових будинків та заходів з енергозбереження. Відповідне рішення прийняла Київська міська рада 13 листопада в ході чергового засідання, повідомляє прес-служба КМДА.

«Із прийняттям цього рішення створюється додаткове фінансове джерело для підтримки програм відновлення житлового фонду столиці, а також впровадження необхідних сьогодні заходів енергозбереження. Передбачається цільове спрямування коштів, отриманих комунальними підприємствами (ЖЕКами) від оренди нежитлових приміщень, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, на капітальні ремонти, утеплення будинків, енергоефективні заходи», – повідомив під час сесії Київради заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

На його думку, це дасть можливість більш системно підійти до процесу наведення ладу на об’єктах столичного житлового комплексу. Не забезпечивши ключові заходи зниження споживання енергоносіїв житловими будинками місто не здатне стати на шлях економії природного газу.

«За нашими підрахунками орієнтовна потреба у коштах для проведення капітального ремонту фасадів, покрівель, сходових клітин, а також – ремонту внутрішніх будинкових мереж складає більше 1,6 млрд грн. Загалом же, враховуючи програму встановлення обліку тепла та заходів енергозбереження в будинках Києву необхідно віднайти для цього більше 4 млрд грн», – пояснив Петро Пантелеєв.