Дітей-переселенців привітають з Днем Святого Миколая

29 листопадаа 2014 15:02

traditions.org.ua

traditions.org.ua

5 та 6 грудня 2014 року відбудуться святкові заходи для дітей із зони АТО та дітей-сиріт до Дня Святого Миколая, повідомляє прес-служба КМДА
Так, 5 грудня об 11:00 у Київському академічному театрі ляльок, за адресою: вул. Грушевського, 1-А, Посольство Суверенного Мальтійського Ордену в Україні проведе благодійну акцію для дітей віком від 3 до 5 років із зони АТО та дітей-сиріт. У програмі заходу – показ новорічної вистави «Пригоди Дідуся Мороза» з врученням подарунків усім юним учасникам свята.
6 грудня об 11:00 на НСК «Олімпійський» (вул. Червоноармійська, 55) відбудеться благодійна акція для дітей із зони АТО, віком від 6 до 14 років та дітей-сиріт. У рамках заходу передбачено екскурсійну програму, спортивні ігри, майстер-класи та вручення подарунків.
Зазначимо, що традиційно 5 грудня до Дня Святого Миколая за католицьким календарем Посольством Суверенного Мальтійського Ордену проводяться заходи на підтримку дітей.
Свято відбудеться за підтримки Київської міської державної адміністрації, Департаменту культури, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та Служби у справах дітей КМДА.