Кличко обіцяє постраждалим від “Еліта Центру” 102 квартири

5 листопадаа 2014 09:33
unian.ua

unian.ua

Столична влада виділить 102 квартири киянам, постраждалим від будівельної афери “Еліта-Центр”.

Про це заявив  мер Києва Віталій Кличко, повідомляє сайт КМДА.

За його словами, питання про виділення 102 квартир вже внесено до порядку денного наступної сесії Київради.

Згідно з повідомленням, квартири ошукані мешканці отримають у 3 будинках по вулиці Драгоманова, 40, у одному будинку на вулиці Хорольській, 1а та одному – на перетині вулиці Вірменської і Харківського шосе.

Після ухвалення Київрадою зазначеного рішення потерпілим інвесторам будуть передані документи для оформлення свідоцтв про право власності на отримане житло, наголосили у КМДА.

У мерії додали, що наразі тривають роботи з будівництва ще чотирьох будинків, де теж передбачені квартири для киян, яких обдурив “Еліта-центр”.

“Ми робимо все, щоб розв’язати проблему ошуканих інвесторів-киян, які вклали гроші в будівництво свого житла і не отримали його. Після ухвалення Київрадою рішення, ми забезпечимо житлом 113 потерпілих вкладників “Еліта-центру”,- зазначив Кличко.

Як відомо, велика житлова афера “Еліта-центр” була розкрита у 2006 році. За даними міліції, від дій аферистів постраждали 1759 громадян, які віддали шахраям більше 400 мільйонів гривень.

У Швейцарії 1 листопада 2007 року було затримано Олександра Волконського (Шахова), підозрюваного в організації шахрайства “Еліта-Центр”.

9 жовтня 2008 року його було екстрадовано зі Швейцарії до України.

22 серпня 2011 року міліція завершила дослідування кримінальної справи за обвинуваченням Волконського в організації афери ” Еліта-Центр”.

У січні 2012року кримінальну справу проти обвинувачуваного в організації афери “Еліта-Центр” Олександра Волконського повторно направили на додаткове розслідування.

Як відомо, адвокат Волконського вважає за необхідне зняти частину обвинувачень із підзахисного.

У МВС повідомили, що станом на 8 січня 2013 року, у справі “Еліта-центру” відшкодовано збиток у сумі 90 мільйонів гривень.