Внаслідок пошкоджень на теплових мережах, що знаходяться на балансі “Київенерго”, станом на 10 листопада 2014 року тимчасово без опалення (ЦО) залишається 15 споживачів (будинків, закладів та відомств), без гарячого водопостачання (ГВП) — 35 споживачів. Про це УНН повідомили у прес-службі “Київенерго”.
Ліквідацією пошкоджень займаються аварійно-відновлювальні бригади “Київенерго”. Компанія ліквідовує пошкодження в опалювальний період на мережах опалення не більше ніж за добу, а на мережах гарячого водопостачання не більше трьох діб.
В період з 6:00 07.11.2014 р. по 6:00 10.11.2014 р. в результаті усунення 144 пошкоджень підключено 644 споживачів.
“Київенерго” загалом надає послуги з ЦО та ГВП 75% споживачів в Києві.
Нагадаємо, станом на 3 листопада без опалення було 53 будинки.
“Київенерго” повідомляє, що без опалення залишаються всього 15 споживачів
11 листопадаа 2014 19:00
Джерело:
UNN УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ НОВИНИ
- 7 Березня
- 18:32 На Пріорці: тихі дні Тараса Шевченка на Подолі
- 18:21 Буданов перетворив повернення полонених на свою особисту гуманітарну місію
- 6 Березня
- 17:46 Маленькі борці – великий характер: на Подолі відбулися дитячі змагання
- 17:17 Пенсія родинам загиблих та зниклих безвісти військових – хто має право та як оформити виплати
- 15:22 Держекоінспекція повідомляє
- 14:36 Там, де починається майбутнє – стоїть жінка-вчителька
- 14:25 Захистити ліс…
- 12:38 У Київзеленбуді закликали не зривати й не купувати первоцвіти
- 09:30 6 березня: це цікаво знати
- 5 Березня
- 15:22 Фрегат “Адмірал Ессен” більше не може бити “Калібрами” по Україні
- 11:52 Минула зима у Києві стала найхолоднішою за останні 12 років
- 09:31 5 березня: це цікаво знати
- 4 Березня
- 17:47 Незаконну порубку дерев на Житомирщині виявлено за допомогою дрона: порушника притягнуто до відповідальності
- 14:30 У Києві ветеранів і членів їхніх родин запрошують на психологічний тренінг
- 11:27 У Міністерстві молоді та спорту України відбулася робоча зустріч керівництва Подільської РДА з директором ДУ «Агенція масового спорту» Андрієм Ребриною.
