Киян запрошують на унікальну екскурсію до крішнаїтів, мусульман та юдеїв

19 листопадаа 2014 11:10

image.tsn.ua

image.tsn.ua

Вже понад тисячоліття Київ є містом християнським. З легкої руки, чи скорше слова, гетьмана Івана Мазепи місто стали називати “Єрусалимом землі Руської”. Проте насправді у Києві існують храми багатьох інших конфесій. Яких саме? Це ви маєте можливість побачити під час серії екскурсій від туристичної агенції “Київські фрески”, що обєднані назвою “У пошуках Бога”.

Майже все людство планети Земля отримує віросповідання від народження. Адже не лише мама й тато, а сам Господь Бог причетні до нашої появи на світ. Тисячоліттями різні релігії охоплювали певні ареали й не виходили за територіальні рамки. Та час не стоїть на місці. Війни, гоніння, переслідування, колонізація, торгівля, врешті, пошуки кращого життя стимулюва людей до активної міграції. Люди залишали домівки, статки, але свого Бога завжди «забирали із собою». Найсвятіше зберігаючи у найнадійнішому сейфі – у своєму серці.
Життя – не така проста річ, як видається в дитинстві. У час щасливий ми складаємо подяку Богові, співаючи осанну. У час лихий ми благаємо Бога про порятунок. У хвилини відчаю нас не покидають сумніви, чи насправді наш Бог не зрадив нас, не покинув на призволяще, не відвернувся від своїх дітей. І чим більше відчаю – тим більше зневіри. Найстійкіші не зрікаються свого Бога на палаючому багатті, в увязненнях і катуваннях. Найслабші – шукають Бога іншого, що дарує їм індульгенцію на безпечне життя.
Нині у світі існують сотні релігій, сотні тисяч храмів, мільйони віруючих. Католики, православні, мусульмани, юдеї, буддисти, крішнаїти… Що спільного і в чому різниться їх шлях до єдиного Бога?..
Під час екскурсії 23 листопада 2014 р. ви відвідаєте крішнаїтів, мусульман, юдеїв і цікавий православний храм.
Подробиці екскурсії на сайті компанії “Київські фрески”.
Попередній запис обовязковий: (067) 906-16-65, (066) 030-31-53

Джерело: Мій Київ