Кияни зможуть платити за комуналку зі знижкою до 25 числа

7 листопадаа 2014 10:45

cdn.dtkt.ua

cdn.dtkt.ua

У листопаді цього року мешканці столиці отримають змінені платіжні документи для розрахунку за житлово-комунальні послуги. На одному аркуші буде розміщено три рахунки від виконавців послуг, які необхідно сплачувати окремо. Для зручності киян до кожної платіжки буде надано інструкцію, а термін сплати зі збереженням знижки буде подовжено до 25-го листопада. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) Валерій Місань, інформує прес-служба КМДА.
За його словами, зміни до платіжних документів пов’язані зі змінами чинного законодавства, яке, насамперед, визначає виконавця кожної послуги. Таким чином, споживач знає, кому і за які види послуг сплачує кошти.
«Також законодавчі нововведення стосуються удосконалення механізму розрахунків за природній газ. Окремими блоками виділені ті послуги, на виробництво яких теплогенеруючими організаціями використовується природний газ. Таким чином, на одному аркуші будуть розміщені три окремі рахунки. До першого блоку віднесено послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, а також централізоване постачання холодної води та водовідведення. Другий блок – централізоване постачання гарячої води. Третій – послуга централізованого опалення», – зазначив директор КП «ГІОЦ».
У зв’язку із проведенням низки перерахунків мешканці почнуть отримувати квитанції з 13-го листопада. Саме тому термін оплати зі збереженням знижки продовжено до 25 листопада.
«КП «ГІОЦ» наразі провів перерахунки за опалення, оскільки послуга надавалася неповний місяць, а також – перерахунки за неправильні нарахування мешканцям за холодну воду», – пояснив Валерій Місань.
Кожна платіжка буде супроводжуватися детальною інструкцією для правильного заповнення, яка також буде розміщена в кожному відділенні «Ощадбанку».