Міністерство освіти і науки України спільно з комітетом з питань науки і освіти Верховної Ради України розробляє законопроект про середню освіту. Про це на прес-конференції заявив міністр освіти і науки України Сергій Квіт, передає РБК-Україна.
“Ми працюємо над законом про освіту. Це буде рамковий закон для сфери середньої освіти, це буде базовий закон для цього рівня освіти. Ми працюємо над проектом закону про професійну освіту та законом про науку і наукову діяльність”, – заявив Квіт.
За його словами, проект закону про середню освіти стосується “не просто збільшення зарплат вчителям, але в цілому проведення структурних реформ у наших школах”.
“Ми повинні забезпечити певну автономію наших шкіл, нові європейські стандарти освіти в наших школах”, – заявив Квіт. У свою чергу заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський заявив, що середні школи, дитячі садки, професійно-технічні навчальні заклади – це основний сегмент сфери освіти, тому саме він потребує проведення структурних реформ”.
У той же час народний депутат, голова комітету ВР з питань освіти і науки Лілія Гриневич зазначила, що в проекті Концепції розвитку освіти в Україні “необхідно передбачити такі зміни, які б забезпечили можливість реальних соціальних ліфтів для наших дітей. Щоб освіта дало можливість подолати соціальну бідність”.
Міносвіти розробляє законопроект про середню освіту
7 листопадаа 2014 20:00
Джерело:
Вечірній Київ


- 6 Червня
- 18:04 «Мʼясні штурми» – це ІПСО, адже у нас багато піхотинців, серед яких є Герої України
- 16:38 Новітні катери та РЕБ для ГУР: Валерій Дубіль, Віта Присяжнюк, Євген Довбня і БФ молодіжної ініціативи “Надія” передали нову партію обладнання
- 15:02 Задоволено позов ДЕІ Столичного округу стосовно застосування заходів реагування у вигляді тимчасового зупинення АЗС у двох районах Києва
- 11:53 В київському метро перестала працювати безконтактна оплата. Як можна оплатити проїзд
- 09:23 6 червня: це цікаво знати
- 5 Червня
- 17:46 Генасамблею ООН очолить колишня міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок
- 10:36 Валерій Дубіль: Інноваційні ліки для важкохворих стануть доступнішими — незалежно від того, де живе пацієнт
- 10:27 5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища!
- 09:47 5 червня: це цікаво знати
- 4 Червня
- 17:55 Змінилася вартість послуг з надання інформаційних довідок у Київському БТІ
- 14:39 Нову освітню платформу для ветеранів , військових і їхніх родин започаткували БФ молодіжної ініціативи “Надія” та Віта Присяжнюк у партнерстві з Даніілом Дробинським
- 12:57 Несанкціоновані сміттєзвалища, реформи й екозагрози: що обговорювали у Львові з очільником Держекоінспекції
- 09:29 4 червня: це цікаво знати
- 3 Червня
- 15:42 Нардеп Пушкаренко: Санкційний тиск на росію має бути посилений по реальних секторах економіки
- 15:39 Екоінспекція виходить на новий рівень: т.в.о голови Держекоінспекції Ігор Зубович розповів про важливі зміни