Столична влада боротиметься за збереження соціальних гарантій для освітян

18 листопадаа 2014 11:17

kievcity.gov.ua

kievcity.gov.ua

Прийняття законопроекту «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» в нинішній редакції призведе до звуження соціальних гарантій працівників освітньої сфери, у тому числі й у столиці. У цьому переконана заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко, інформує прес-служба КМДА
«Ухвалення цього закону спричинить руйнування освітньої галузі, погіршення умов для здобуття якісної освіти, а також порушення трудових прав працівників навчальних закладів та інтенсифікацію їхньої праці. Так, завдяки окремим положенням вказаного законопроекту вчитель вищої категорії, який має 25 років стажу, залишиться з окладом 1800 грн. А в нинішніх реаліях, це неприпустимо!», – зазначає заступник голови КМДА.
У зв’язку з цим, на минулому засіданні депутати Київради підтримали пропозицію Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та звернулися до Президента України, депутатів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення соціального захисту працівників освіти.
«Ми, як представники територіальної громади Києва, у тому числі й освітян, зобов’язані донести до центральної влади нашу позицію та ставлення до цього документу», – наголосила Ганна Старостенко.
Заступник голови КМДА також підкреслила, що оскільки міська влада вважає захист освітян своїм пріоритетним завданням, Київська міська державна адміністрація докладатиме максимальних зусиль, щоб не допустити законодавчого звуження соціальних гарантій представників освітньої галузі Києва.