Несподіваний сюрприз піднесла життя звичайної української сім’ї. У дворі свого будинку в селі Студена, що у Вінницькій області, поряд з кордоном з Молдовою, люди виявили… пелікана.
– Молодого рожевого пелікана у дворі виявила місцева жителька, – розповідає Голова профкому незалежної профспілки Київського зоопарку Сергій Григор’єв. – Схоже, що він отримав наскрізне кульове поранення. Пелікан був ослаблений і потребував допомоги.
Люди птицю в біді не покинули. Пелікана назвали Піля і залишили жити в будинку. Пташку не тільки прихистили і підлікували, але і кожен день годували свіжомороженої мойвою. Загалом, жилося Пилі непогано – українську сім’ю він прийняв за пташину зграю, і легко в неї влився.
Так дружно вони б і жили далі, якби не дорожнеча корму: дорослій птиці необхідно їсти до двох кілограмів риби в день, – говорить Григор’єв.
У результаті незвичайного вихованця вирішили віддати. Але тільки в найкращі руки зоологів київського зоопарку. Вчора вночі Пилю вже привезли в розплідник. Після оглядів ветеринарів і обов’язкового карантину йому дозволять спілкуватися з іншими пташками.
У столичному зоопарку оселився пелікан з Вінниччини
14 листопадаа 2014 08:13
Джерело:
Вечірній Київ
- 28 Травня
- 20:09 Подільський район інтегрується у цифрову екосистему «Захист+»: як це змінить підтримку ветеранів
- 14:53 Секрети Хмельницьких дубів: Ігор Зубович та Наглядова рада “Лісів України” розкрили технологію “програмування” деревини
- 11:54 Вороги казяться: РФ викликала посла Люксембургу через ексгумацію Андрія Мельника
- 09:28 28 травня: це цікаво знати
- 27 Травня
- 20:38 Зброя для кращих: керівник СБУ Хмара особисто нагородив топових командирів спецпідрозділу «Омега»
- 18:13 Ігор Зубович очолив ДП “Ліси України”: Наглядова рада оголосила про кадрове перезавантаження
- 12:15 Презентація «Історії української Конституції» в Камʼянець-Подільську
- 09:29 27 травня: це цікаво знати
- 26 Травня
- 18:42 Для вступників 2027 року хочуть заздалегідь оголосити правила вступу та скасувати ДПА
- 16:00 У місті Бориспіль відбувся ІІ етап Кубку України з богатирського багатоборства серед ветеранів війни
- 12:27 На території Ковельського району виявлено масштабну незаконну порубку дерев. Сума збитків становить понад 16,5 млн грн
- 09:31 26 травня: це цікаво знати
- 25 Травня
- 18:50 У Києві відкрили виставку з речами Симона Петлюри
- 14:06 Живий зв’язок поколінь: бійці “Омеги” вшанували героїв Холодного Яру та свого легендарного командира
- 11:50 Микола Томенко: Геніальний Агатангел Кримський, який непотрібний владі
