Як потрібно планувати тренування за часом

24 листопадаа 2014 12:48
radeyoga.ru

radeyoga.ru

Завжди ретельно складай розклад тренувань. Це допоможе займатися ефективніше, а ймовірність травм зменшиться, пише Cosmo.com.ua. Головний твій орієнтир – біоритми і індивідуальні особливості організму. Про кращий час для тренувань, який вид активності підібрати і скільки займатися, дізнайся з цієї статті.
5:00 йога
Якщо ти здорова, то вранці у тебе найнижча температура тіла, саме тому найкращим видом рухів тіла буде заняття йогою або калан етика. Ці напрямки розслаблюють суглоби, і як не можна краще підходить для цього часу доби, своїм м’яким підходом. Плавні рухи підготують, і одночасно, розбудять твоє тіло. Ти здивуєшся, наскільки благотворно це вплине на твій емоційний і тілесний настрой.
7:00 кардіотренажери
Рання активність зробить твоє тіло більш ефективним протягом всього дня. Після пробудження у тебе низький рівень цукру в крові і глікогену в печінці і м’язах – це створює ідеальне середовище для позбавлення від жирового прошарку. Динамічні кардіотренування, приблизно 35-40 хвилин, значно піднімають рівень метаболізму на кілька годин, допомагаючи цілий день “боротися” із зайвими кілограмами.
15:00 біг, спортивна ходьба
Середина дня гарний час для тривалої і неспішної пробіжки. Вибирай – годинку для швидкої ходьби або хвилин 30 для бігу підтюпцем. Під час такого фізичного навантаження, твій серцевий м’яз буде качати кров, температура тіла почне підвищуватися, суглоби стануть більш гнучкими. Головне, все роби без різких рухів, це стосується і бігу і прогулянки.

Джерело: Сегодня.ua