Як стати ідеальною подругою

24 листопадаа 2014 10:37

vk.com

vk.com

Зацікавити людей не так і складно
Особливості взаємин людей дуже складні. І для того, щоб зі статусу “знайома” перейти в статус “подруга”, потрібно багато часу. Адже довіра не виникає на рівному місці. Його потрібно заслужити. Показати, що ви – людина, на яку можна покластися, пише womanway.com.ua
У цій статті розглянуті основні правила, які допоможуть вам розташовувати до себе людей, заводити друзів. Але пам’ятайте, що друг – це стан душі. Тому робіть все те, про що піде мова в статті, щиро, без лицемірства.
Отже, правило № 1. Меньше критики
Вам може не подобатися кофточка приятельки. Або її зачіска. Або, можливо, у вас різні музичні вподобання. Але це не привід критикувати. Про смаки не сперечаються. А різке зауваження не викличе позитивних емоцій у людини, тому інший раз свою думку краще залишити при собі.
Правило № 2. Протилежне першому – говорите більше хороших речей
Не варто брехати або лицемірити, робити компліменти, якщо насправді вважаєте зовсім навпаки. Але якщо вам здається, що подруга зробила щось добре, не соромтеся її похвалити. Це підбадьорить і додасть упевненості в собі будь-якій людині.
До того ж якщо ви добре говорите про людей, вони прагнуть відповідати вашу думку про них.
Правило № 3. Станьте хорошим слухачем
Друзі покликані підтримувати один одного у важку хвилину і розділяти радість. Тому вмійте уважно слухати. Іноді щоб допомогти людині впоратися з горем, буває достатньо його просто вислухати. Перебивати, вставляти недоречні репліки в розмову, пересмикувати на свої проблеми – те, чого робити ні в якому разі не можна. Особливо в діалозі з подругою. Висловлюйтеся по черзі. Але ніколи не заважайте співрозмовнику закінчити розпочату розповідь.
Правило № 4. Поважайте чужу думку
Якщо виникає якесь непорозуміння у взаєминах, обов’язково обговоріть проблему, але з повагою до чужої думки. На сайті weston.net.ua. Ви можете купити Фільтри для води і системи очищення води. Не варто кричати: “Ти не права!”, Бо якщо спір зав’язується, опонент вважає так само – що ви не праві. Тому в заплутаних ситуаціях не прагнете звинувачувати, критикувати. Розуміння – ключ до вирішення проблеми. Щиро подивіться на речі з точки зору іншої людини.
Правило № 5. Якщо ви не праві, визнайте це
Впертості не місце в дружніх відносинах. Якщо ви усвідомили, що не праві, немає нічого ганебного в тому, щоб визнати це. Набагато дурнішою буде виглядати суперечка, коли ви розумієте, що ваша точка зору помилкова, але продовжуєте її відстоювати.
Правило № 6. Будьте підтримкою і опорою
Друг – людина, якій можна довіритися. Тому намагайтеся підтримувати близьку людину в її починаннях. Допомагайте їй, коли вона потребує цього. Заслужите довіру і не змушуйте сумніватися в тому, що ви надійна людина.
Якщо вам довірили таємницю, зберігаєте її як свою. Не розказуйте нікому, інакше це може призвести до дуже поганих наслідків. Та й, зрештою, уявіть, як би ви почувалися, якби поділилися чимось особистим з подругою, а вона в свою чергу обговорила ваш секрет ще з кимось? Це дуже неприємно. Тому, коли хочете зробити не дуже хороший вчинок по відношенню до людини, спочатку уявіть, що відчули б самі, опинившись на її місці.
У спірних же ситуаціях приймайте бік подруги. Якщо у неї з кимось розбіжності, нехай навіть винна і вона, не варто при сторонній людині вказувати на її помилки. Віч-на-віч ви можете зробити обгрунтоване зауваження, поділитися своїм поглядом на сформовані обставини. У м’якій формі. Але ні в якому разі не на публіці! Це може справити погане враження на всіх учасників конфлікту. І зіпсувати теплі стосунки.

Джерело: Сегодня.ua