Києву повернули старовинний будинок на Подолі

8 Грудня 2014 10:18

svidomo.org

svidomo.org

Київрада за часів Черновецького грубо порушила закон під час приватизації.
Господарський суд Києва 2 грудня скасував рішення Київради від 2008 року, який передав старовинний будинок в історичному районі Подолу приватній фірмі “Аквадон”.
Столична прокуратура кілька років домагалася визнання цього рішення незаконним, оскільки воно було прийняте в обхід процедури приватизації, встановленої законом.

Будинок на Сагайдачного, 20/2, який було збудовано ще у другій половині ХІХ ст., з 1979 року увійшов до реєстру пам’яток архітектури національного значення. За законом Київрада мала отримати санкцію Мінкульту на продаж будівель. Цього зроблено не було, повідомляє прес-служба прокуратури.
Також з’ясувалося, що на момент прийняття рішення Київради в цих приміщеннях перебував військкомат. Об’єкти, які забезпечують захист держави, не підлягають приватизації.
Нагадаємо, що в 2008 році мером Києва був Леонід Черновецький. Слідча комісія Верховної Ради встановила, що збитки через протиправні рішення Київради при Черновецькому у сфері земельних відносин у 2007-2010 роках обчислюються мільярдами гривень.

Джерело: Мій Київ