Київ потрапив у 20-ку міст Європи, найпривабливіших для розміщення ТЦ

7 Грудня 2014 14:02

ua-retail.com

ua-retail.com

Аналітики зібрали дані про 250 міжнародних брендів на 57 ринках Європи
Лондон визнано найпривабливішим містом Європи для комерційних орендарів, Київ розмістився в першій двадцятці, обійшовши серед інших Брюссель і Цюріх.
Як повідомляє vgolos.com.ua з посиланням на польське видання “Еkonomia”, такі висновки з міжнародної консалтингової фірми JLL “Destination Europe 2015”. Аналітики зібрали дані про розширення і присутності 250 міжнародних брендів на 57 ринках Європи.
У першу двадцятку найбільш привабливих міст в Європі для роздрібних мереж увійшли Лондон, Париж, Москва, Мілан, Мадрид, Рим, Стамбул, Мюнхен, Берлін, Барселона, Амстердам, Гамбург, Санкт-Петербург, Прага, Варшава, Київ, Відень, Брюссель, Дюссельдорф і Франкфурт.
“Лондон залишається найпривабливішим містом для міжнародних орендарів, які планують розширити свою діяльність в Європі. Через масштаби ринку, його зрілість, відкритість та дружелюбність до торгівлі місто стало магнітом для міжнародних орендарів, які готові платити більш високі ставки за кращі місця”, – прокоментував результати дослідження Джеймс Браун, керівник відділу досліджень роздрібного ринку та консалтингу в JLL.
Він додає, що інші міста з подібним рівнем привабливості, такі як Париж, Мілан, Рим і великі німецькі міста, незважаючи на економічний спад в Європі, утримують свої високі позиції.

Джерело: Сегодня.ua