Мільярдер Джордж Сорос знову приїхав до Києва і зустрінеться з народними депутатами України.
Про це повідомляє “5-й канал”.
“За інформацією джерел, американець зупинився в одному з п’ятизіркових готелів столиці. Завтра Сорос зустрінеться з народними депутатами України. Втім, будь-які дані про його перебування тримають у суворій таємниці”, – йдеться у повідомленні.
Раніше приїзд Джорджа Сороса проанонсувала на своїй сторінці у Fabook голова комітету у закордонних справах Верховної Ради Ганна Гопко.
Нагадаємо: останній візит Сороса восени минулого року був теж засекречений. Тоді він зустрічався з українськими чиновниками та бізнесменами і планував допомогти знайти гроші на відновлення Донбасу.
До України знову приїхав Джордж Сорос
12 Січня 2015 09:58
Джерело:
Укрінформ


- 3 Липня
- 18:09 Буданов якісно орієнтується не лише у воєнній тематиці, а й у геополітичних та стратегічних питаннях, – блогер
- 17:26 У Літературному сквері відновили роботу історичного фонтана
- 15:25 У Києві попрощалися із загиблим пілотом F-16 Максимом Устименком
- 11:55 Єврокомісія прокоментувала угорський “референдум” проти вступу України в ЄС
- 09:43 3 липня: це цікаво знати
- 2 Липня
- 17:52 Як уникнути провалу на першому побаченні: психолог назвав 3 ключові помилки
- 15:05 У Києві на кількох пляжах виявили кишкову паличку: де якість води не відповідає вимогам
- 11:57 РЕБи для порятунку життів: як фонд «Надія», Валерій Дубіль та Анатолій Шкрібляк посилюють фронт
- 09:31 2 липня: це цікаво знати
- 1 Липня
- 17:21 Міністерство оборони запустило бета-тест оплати штрафів через платформу “Резерв+” – як це працює
- 14:59 Зібрали 1,9 млн грн на дрони: у Києві відбувся Забіг Честі ім. Рекрута
- 11:57 Вбивство в Оленівці є ретельно спланованим злочином: експерти ООН підтвердили відповідальність росії
- 09:22 1 липня: це цікаво знати
- 30 Червня
- 13:35 Сучасна реабілітація для захисників: фонд «Надія», Валерій Дубіль і Віта Присяжнюк обладнали фізіотерапевтичний кабінет
- 11:40 Микола Томенко: інститут застави як рятівний пасок владців, або коли ми діждемося виконання антикорупційних обіцянок влади?