Про характер дитини розкаже її улюблений колір

9 Січня 2015 11:23

mydim.ua

mydim.ua

Той чи інший колір розповість про емоційній стан малюка та його характер. А зміна улюблених кольорів дитини допоможе батькам розібратися у її настроях.
Якщо вибір дитини упав на червоний колір, то це говорить про її сильний, вольовий характер, показує її сміливість. Однак це може свідчити і про агресивність і запальність. Якщо малюк, навпаки, абсолютно не помічає червоний колір, значить, він любить тишу і відокремленість. Деякі психологи вважають, що червоний колір не люблять діти, які ростуть в неспокійній сім’ї, де часто трапляються сварки і скандали.
Любителів синього кольору можна охарактеризувати як скромних і спокійних. Вони легко сходяться з людьми, працелюбні, роблять все розмірено і обдумано. Дітки, які обирають синій колір, хочуть спокою і усамітнення.
Якщо в малюнках малюка переважає фіолетовий колір, це говорить про його творчу натуру. Можливо, з нього виросте артист, художник.
Жовтий колір в основному вибирають товариські і допитливі діти. Такі дітлахи ростуть в дружніх сім’ях, де завжди панує спокій і затишок. Любителі жовтого добре розвиваються і швидко сходяться з оточуючими.
Любов до помаранчевого кольору відображає активність, енергійність, хороший фізичний розвиток. У цих дітей багата фантазія.
Рожевий колір у більшості випадків подобається дівчаткам. Це прояв їх жіночності та життєрадісності. Однак велика кількість рожевого на малюнках дитини може бути ознакою надмірної вразливості. Така дитина потребує любові й ласки.
Якщо дитина любить коричневий колір, то, можливо, вона чимось стурбована. Створіть для неї тиху атмосферу.
Зелений і його відтінки люблять діти спокійні й урівноважені, проте часом вперті.
Любителі білого кольору відрізняються сором’язливістю і пристрастю до дослідження навколишнього світу.
Сірий — колір діточок розважливих, що стикаються порою з труднощами при спілкуванні з іншими дітьми.
Однак не завжди колір відображає емоції дітей. Можливо, просто їх улюблений герой носить костюм такого кольору.