Що кияни думають про нове будівництво на Троєщині

8 Січня 2015 08:45

З 5 січня Деснянська районна держадміністрація розпочала електронне громадське обговорення щодо забудови земельної ділянки на вул. Т.Драйзера, 34/51.

Як повідомляє сайт РДА, дану ділянку панують винести на земельні торги для зведення на ній будівлі адміністративно-побутового призначення.

Площа ділянки, запропонованої до забудови, становить 800 кв.м.

У складі будівлі можуть бути: магазин, підприємства побутового призначення, аптека, приміщення для культурно-масової роботи та дозвілля населення, ЖЕК, відділення ощадбанку та зв’язку, заклади громадського харчування тощо.

Червоним позначено ділянку, яку планують забудувати

Обговорення та збір пропозицій від громадськості триватиме до 5 лютого.

Висловитися кияни можуть на сайті Деснянської РДА, у рубриці “Громадське обговорення”.

Як відомо, столичні активісти часто влаштовують акції протесту проти будівництва на зелених зонах та у дворах своїх будинків.

Так, 17 листопада 2014 року спалахнув скандал довкола будівництва на Осокорках. У день, коли на зеленій зоні з’явився паркан люди вийшли на вулицю і поламали огорожу.

18 листопада активісти підпалили відновлений паркан.

За даними ЗМІ, за будівництвом на Осокорках у Києві стоїть компанія, серед засновників якої є діючий депутат Київради від “УДАР” Сергій Котвицький.

Голова МВС Арсен Аваков відсторонив начальника Дарницького райвідділу міліції від виконання службових обов’язків у зв’язку з бійкою довкола забудови на Осокорках, яка сталася 17 листопада.

Також у листопаді мешканці столиці кілька разів влаштовували акції протесту проти будівництва на Батиєвій горі.

Як відомо, на початку та всередині червня мешканці столичних Позняків двічі палили будівельний паркан на проспекті Бажана.

Однак забудовник – ТОВ “Ново-Комерцбуд”, який отримав ділянку у 2009 році під будівництво офісно-торгово-розважальний центру, – згодом відновив частину паркану.

Також повідомлялося, що ввечері 3 липня мешканці спалили будівельні вагончики, виступаючи проти будівництва 6 висоток по вул. Степана Руданского на Сирці.

Восени 2014 року Антикорупційний штаб Києва запустив карту забудов столиці.

У листопаді 2014 року столична влада запевнила, що жителі Києва зможуть впливати на містобудівні рішення міської влади шляхом громадського обговорення.

29 грудня 2014 року мер Києва Віталій Кличко заявив, що з 2015 року КМДА почне зносити незаконні забудови в Києві.