Шопінг-містечко «Мануфактура» під Києвом в стилі Амстердаму

9 Січня 2015 09:57
navkolosvitu.net.ua

navkolosvitu.net.ua

Бажаєте пізнати європейське життя, не виїжджаючи за кордон? Аутлет-містечко «Мануфактура», що розташоване у с. Ходосівка, живе за сучасними стандартами якості та приваблює своїх гостів як ідеальне місце для проведення вихідних. Сервіс вищого рівня вбачається в кожній деталі його об’ємної інфраструктури. Торгово-розважальні заклади працюють з максимальною віддачею і наповнюють кожний день перебування тут світлом та позитивними настроєм.

manufaktura

Гарно запаковані емоції за невеликі кошти

Відвідавши місцевий ресторан, кінотеатр або боулінг-клуб, люди збагачують свій світогляд новими почуттями прекрасного. Купуючи одяг відомих брендів, жінки стилізують свій гардероб за доступними цінами, використовуючи привабливі знижки до 70%. Якісь 25 хвилин подорожі у власному авто, якщо ви мешканець Києва, – і перед вами ідеальне місце відпочинку, де можна не тільки весело провести час з друзями, а й насолодитись бездоганним краєвидом навколо.

manufaktura2

Новий формат – нові традиції та образи

Безліч нового та пізнавального можна почерпнути, побувавши у заміському аутлет-містечці «Мануфактура», а це саме:

  • урочисті відкриття музичних фестивалів;
  • творчі виставки знавців різних жанрів мистецтв;
  • прем’єрні покази фільмів;
  • стилізовані вечорниці;
  • масштабні проведення ярмарок за різними напрямками;
  • дегустації продовольчих товарів та інше
  • Шопінг в одному місці

Високий сервіс обслуговування, якісний товар від виробників зі світовим ім’ям та помірні ціни – найкращий шопінг можливий тільки тут! Розклад роботи комплексу проходить за звичним режимом з 10.00 до 21.00, щоденно. Дістатися до аутлет-містечка «Мануфактура» можливо маршрутним таксі №309 за напрямком «Київ-Обухів» зупинка «Мега-Маркет» або фірмовим автобусом, котрий відправляється від ст. метро Видубичі прямісінько до селища.

manufaktura3

manufaktura4

manufaktura5

manufaktura6

manufaktura7

manufaktura9

manufaktura8