Скільки коштуватиме оформлення біометричного паспорта?

7 Січня 2015 11:10
epochtimes.com.ua

epochtimes.com.ua

Із 1 січня 2015 року, звернувшись до відділення Міграційної служби, можна подати документи на оформлення закордонного паспорту із біометричними даними.

Ілюстраційне зображення: Thomas Imo/Photothek via Getty Images

За паспорт нового зразка потрібно буде сплатити:

• Вартість бланку із чіпом — 15 євро — близько 261 гривні;
• Державне мито — 170 гривень;
• Вартість реєстраційних послуг — 87,15 гривень.

Таким чином, загальна вартість оформлення закордонного паспорту із біометричними даними обійдеться в 518,15 гривень, пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» голова МВС Арсен Аваков. Строк виготовлення паспорта — 20 днів.

У випадку, якщо паспорт потрібно оформити терміново, потрібно сплатити у подвійному розмірі держмито та вартість реєстраційних послуг. Таким чином, оформлення паспорта за 7 днів коштуватиме:

• Бланк із чіпом — 15 євро — близько 261 гривні;
• Державне мито — 340 гривень;
• Вартість реєстраційних послуг — 174,3 гривні.

В сумі — 775,3 гривень.

За повідомленням Авакова, якщо людина не має змоги або бажання готувати пакет документів для оформлення закордонного паспорту самостійно, вона може скористатись послугами держпідприємства «Документ». Службовці цього підприємства збирають необхідні довідки, у них працюють нотаріуси, юристи та фотографи. Сервісні послуги цього підприємства обійдуться, як пише голова МВС, не дорожче за 253 гривні.

Наразі в Україні відкрито 18 відділень підприємства «Документ». З урахуванням його послуг, вартість оформлення біометричного паспорта із чіпом становитиме до 1028,3 гривень.