У 2014 році в Києві всиновили більше ста дітей

13 Січня 2015 10:30

kiev-ukr.segodnya.ua

kiev-ukr.segodnya.ua

У столиці створено 6 нових прийомних сімей та відкрито 5 дитячих будинків сімейного типу
Протягом 2014 року, за даними Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації, створено 6 нових прийомних сімей та відкрито 5 дитячих будинків сімейного типу, в які влаштовано 47 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Також усиновлена 101 дитина-сирота, з них громадянами України – 85 дітей, іноземними громадянами – 16 дітей.
За ініціативою Служби у справах дітей з місцевого бюджету за програмою “Турбота” у столиці введені виплати додаткової фінансової допомоги дітям-інвалідам, які виховуються в сім’ях опікунів, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.
Протягом минулого року успішно реалізовувався експеримент по впровадженню нової форми соціальної роботи – патронату над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.
У 2014 році на повну потужність запрацював Центр соціально-психологічної реабілітації дітей на вул. Полярній, 7-В.
У співпраці з Благодійною організацією “Додому”, Служба у справах дітей відкрила відділення соціальної адаптації, соціалізації та підготовки до самостійного життя дітей при Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1 на вул. Маяковського, 28-В. Відділення розраховане на 10 хлопчиків, які проживають в окремому приміщенні, обладнаному як звичайна квартира. Тут діти вчаться самостійно вести побут, готувати їжу, прибирати, прати, планувати бюджет і витрати тощо.