У Києві потрібно побудувати нові мости — Патон

1 Січня 2015 14:51
zorge-richard.livejournal.com

zorge-richard.livejournal.com

Столиці України потрібні сучасні транспортні мости через Дніпро. Про це заявив голова Національної академії наук України Борис Патон в інтерв’ю «Сегодня».

Академік підкреслює, що міст Патона інтенсивно експлуатується вже шістдесят років без капітального ремонту, і це при тому, що його навантаження зросло із 10 тисяч до 80 тисяч авто на добу. 

«Періодично здійснюється моніторинг його конструкцій і за необхідності проводяться поточні ремонти. Американське зварювальне товариство офіційно визнало міст імені Є.О.Патона видатною зварною конструкцією ХХ століття. Впевнений, що він ще багато років надійно служитиме киянам і гостям міста», — вважає голова НАНУ.

Разом із тим, Патон переконаний, що Києву потрібні і нові подібні споруди.

«У цілому, в Києві для комфортного життя його мешканців і гостей потрібно ще дуже багато зробити. Це стосується і київських мостів, які не можуть упоратись із все більшим транспортним потоком. Як результат, аби переїхати з одного берега на інший, у години пік доводиться витрачати багато часу. Тому, безперечно, Києву потрібні сучасні транспортні переправи через ріку Дніпро. Можливо, варто також подумати про резервний залізничний міст», — каже він.