“День закоханих у Древньому Києві”

12 лютого 2015 14:00

parkkyivrus.com

parkkyivrus.com


Дата: Субота, 14 лютого 2015 р. 10:00 – 17:00
Місце проведення: Древній Київ у Парку Київська Русь
Місто: Древній Київ в Парку Київська Русь, Україна

parkkyivrus.com

parkkyivrus.com


В холодну зимову пору так хочеться гарячих почуттів!
Тож пориньте у романтику Середньовіччя в “Парку Київська Русь”! Саме тут 14 та 15 лютого відбудеться грандіозне свято – День закоханих у Древньому Києві з романтичними сюрпризами для пар та цікавими розвагами для тих, хто ще шукає свою половинку!
parkkyivrus.com

parkkyivrus.com


14 лютого весь світ святкує День святого Валентина. А наші пращури-слов’яни в останній місяць зими влаштовували свято Колодія. Під час святкування традиційно відбувалися гучні забави для і закоханих, і для тих, хто шукає собі пару. У Древньому Києві Ви зможете взяти участь у древньослов’янських розвагах, а може, навіть знайти свою долю!
parkkyivrus.com

parkkyivrus.com


Розпочнеться святкування Дня закоханих з театралізованого дійства на Великому ристалищі. Тут оживе прекрасна старослов’янська легенда про богів кохання Леля та Колодія, відтворена за древніми рукописами. А потім за традицією розпочнуться веселі гуляння.
parkkyivrus.com

parkkyivrus.com


На свято Колодія у стародавніх слов’ян поєднувалися одинокі серця. Тому для тих, хто ще не знайшов свого кохання, на Великому ристалищі пройдуть спеціальні ігри та обряди: “Рибак і рибка”, “Джерельце”, “Наздожени свою любов”, “Якщо б я був султаном…”. Жителі Древнього Києва запевняють: якщо взяти участь у цих забавах, обов’язково знайдеш собі пару!
parkkyivrus.com

parkkyivrus.com


Ну а тих, хто зустрів свою долю, чекають приємні сюрпризи. А ще – романтичні конкурси для двох, щоб іще яскравіше розпалити вогонь почуттів!

Після забав яскравих, гості Древнього Києва побувають на весіллі у Лісовика та Кікімори. А потім побачать романтичну древньослов’янську легенду про Ладу і Леля.

Тож вирушайте у незабутню мандрівку на 1000 років за один день, щоб відсвяткувати День закоханих у Древньому Києві й наповнити серце ніжними почуттями!