Інноваційне екомістечко скоро з’явиться в Києві

16 Лютого 2015 09:55

На території КПІ може незабаром з’явитись інноваційний комплекс, на території якого буде здійснюватись наукова, виробнича діяльність, а також навчання студентів. Polyteco science city, згідно із задумом, може зайняти територію 25 гектарів, повідомляє «Велика Епоха».

dr.ck.ua

dr.ck.ua

Очікується, що в інноваційному містечку розміститься бізнес-інкубатор, лабораторії, високотехнологічні виробництва, лекційні зали, офісні приміщення, коворкінги, готель та заклади харчування.

Планується, що в технопарку буде створена власна екологічна енергогенерувальна компанія, що забезпечить університет енергією за допомогою відновлюваних джерел. Для її роботи на території КПІ хочуть побудувати три теплові станції.

Вартість амбітного проекту може становити близько $170 мільйонів, а кошти на нього планують отримати від приватних інвесторів. Нові корпуси будуть будуватись уздовж лінії швидкісного трамваю, по вулиці Борщагівській.

Раніше в Києві вже планували зведення інноваційного містечка у Біличанському лісі (Святошинський район), однак пізніше Київрада скасувала виділення цієї ділянки під забудову.