Український павільйон на Венеціанській бієналле буде повністю прозорим

27 лютого 2015 13:25
inspired.com.ua

inspired.com.ua

Організатором українського павільйону на цьогорічному Венеціанському бієналле стане PinchukArtCentre за підтримки Фонду Віктора Пінчука. Павільйон матиме вигляд прозорого куба, що символізує нову Україну. 

Як повідомили у фонді, Україна буде представлена ​​груповою виставкою молодих українських художників, серед яких Євгенія Бєлорусець, Артем Волокітін, Микита Кадан,Жанна Кадирова, Микола Рідний & Сергій Жадан, Анна Звягінцева і Відкрита група. Комісаром Національного павільйону є Міністерство культури України. Куратор проекту – Бйорн Гельдхоф, заступник арт-директора PinchukArtCentre.

Національний павільйон України розміститься на набережній Riva dei Sette Martiri, на шляху від Arsenale в Giardini, в тимчасовому скляному павільйоні, який уособлює нову прозору Україну, яка відкривається світу. Демонструючи глубокою особисту відданість і солідарність з тими, кого торкнулася війна, цією виставкою молоде покоління художників проголошує надію на майбутнє України.

Виставка триватиме з 9 травня по 2 серпня 2015 року, і фонд Пінчука вже не вперше долучається до бієналле в якості організатора українського павільйону. Національні проекти традиційно будуть представлені в павільйонах в Giardini і Arsenale, а також в історичному центрі Венеції. Цього року виставка знову включає офіційну паралельну програму (Collateral Events), в рамках якої міжнародні організації та інституції будуть представляти свої виставкові проекти та ініціативи.

Джерело: inspired