З сьогоднішнього дня в київському громадському транспорті почнуть діяти нові тарифи

7 Лютого 2015 11:52

dt.ua

dt.ua

Проїзд подорожчає
Нові тарифи на перевезення пасажирів у міському громадському транспорті почнуть діяти з суботи, 7 лютого 2015 року. Розпорядження Київської міської державної адміністрації про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві та оприлюднено в газеті “Хрещатик”, повідомили в прес-службі КМДА.
Так, згідно з документом, вартість однієї поїздки на автобусі, трамваї, тролейбусі або фунікулері складе 3 гривні.
Вартість разового квитка на перевезення міською електричкою, яка працює у звичайному режимі руху, встановлено в розмірі 4 гривень.
Вартість поїздки в метрополітені (без використання пластикової безконтактної картки) складе 4 гривні.
У той же час, при використанні безконтактної картки вартість проїзду в метро залежить від кількості поїздок.
Заставна вартість пластикової безконтактної картки встановлена в розмірі 12 гривень. Кількість поїздок, яка може бути одноразово придбана на пластикову картку, не може перевищувати 50 одиниць. Загальна кількість поїздок, яка може бути придбана на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 100 одиниць (більше інформації дивіться у роз’ясненні Департаменту економіки та інвестицій та Департаменту транспортної інфраструктури з використання пластикових безконтактних карток в метрополітені та обміні раніше придбаних жетонів і разових квитків).
Термін дії пластикової картки становить 6 місяців з дати придбання або останнього поповнення, незалежно від кількості невикористаних поїздок. При цьому вартість невикористаних поїздок, що залишилися на картці, термін якої закінчився, не повертається.
Згідно з розпорядженням КМДА, проїзд пільгових категорій громадян здійснюється відповідно до вимог законодавства України.

Джерело: Сегодня.ua