У Києві створено Антикорупційну раду

1 Березня 2015 11:25
ukranews.com

ukranews.com

Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про створення Антикорупційної ради при Київському міському голові, повідомляє прес-служба мера.

У документі відзначається, що Антикорупційна рада – це постійно діючий консультативно-дорадчий орган при Київському міському голові. Основними завданнями Антикорупційної ради буде здійснення систематичного аналізу стану запобігання і протидії корупції у Київраді і КМДА, райдержадміністраціях, їх структурних підрозділах, підприємствах, установах та організаціях, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, а також залучення громадськості до формування реалізації та моніторингу антикорупційної політики.  Антикорупційна рада повинна розробити та подати пропозиції щодо процедур запобігання корупції, усунення корупційних ризиків у діяльності столичної влади.

У розпорядженні мер також вимагає до 1 червня 2015 року розробити та подати на затвердження Антикорупційну програму Києва до 2017 року.

“Одне з наших першочергових завдань – побороти корупцію, яка не тільки заважає розвитку Києва і України загалом, це – одна із найбільших загроз розвитку демократії. Ми у столиці почали руйнувати корупцію, викривати корупційні схеми – в сфері громадського транспорту, медицини, надання послуг. Результати всіх перевірок та аудитів ми передаємо до правоохоронних органів, і чекаємо від них ефективного розслідування справ і притягнення винних до відповідальності. Якщо ми не зруйнуємо корупцію, то жодної реформи не зможемо провести. І я впевнений, що новостворена Антикорупційна рада сприятиме більш оперативному виявленню фактів хабарництва у столичній владі та їх усуненню, а також запобігатиме корупції в Києві”, – наголосив Віталій Кличко.

Джерело: Хрещатик